Оплата товару, передоплатою на розрахунковий рахунок магазину

Як можна оплатити

Ви можете оплатити після оформлення замовлення в нашому інтернет - магазині, менеджер з продажу зв'язується з вами для уточнення деталей замовлення. Замовленний товар онлайн платежем, післяплатою, при отриманні кур'єром.

ПОРАДИ ПО РОЗПАКУВАННІ ТА СКЛАДАННІ МЕБЛІВ

При отриманні меблів, Покупець повинен перевірити скло і дзеркала (якщо були замовлені) на предмет цілісності, цілісність упаковки виробу та деталей в упаковці. У разі порушення упаковки - перевірити кількість і комплектність вкладення.

Перед складанням меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку ( сколів, подряпин, відповідності кольору всіх елементів виробу).

При виявленні браку - призупинити складання, тому що деталі меблів зі слідами монтажу поверненню та обміну не підлягають!!!

У такому випадку Вам необхідно зв'язатися з нами, зробити знімки дефектів і вислати нам на імейл; Хоча наша меблі і не потребує професійної збірці, ви маєте можливість замовити послугу з її збірці або уточнити вартість цієї послуги у продавця-консультанта. Меблі комплектується всім необхідним для збірки, включаючи інструкцію по збірці. При складанні, меблі бажано встановлювати на рівну поверхню, при необхідності можна використовувати підкладки або регулювання ніжок. Після складання меблів і установки її в потрібне місце, можливо, знадобиться регулювання петель дверцят.

 

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Відповідно до законодавства, термін гарантійної експлуатації виробів, виробництва фабрики меблів "Мойдодир", для ванних кімнат складає 36 місяців і 18 місяців на меблі для житлових  приміщень , з дня їх продажу. Для меблів виробництва іншіх виробників термін гарантії встановлюється виробником.

У разі виявлення у виробі дефектів або поломок, що мають виробничий характер, продавець зобов'язується усунути їх протягом 3-х тижнів з часу надходження скарги від його покупця (не враховуючи часу на доставку). Товарний чек є гарантійним талоном, зберігайте його обов'язково в перебігу всього гарантійного терміну.

 

ГАРАНТІЯ НА ТОВАР НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ У ВИПАДКАХ:

• При внесенні в виріб конструктивних змін, не передбачених її виробником;

• На деталі з механічними пошкодженнями, якщо вони вже були змонтовані на виріб;

• На меблі, яка була пошкоджена внаслідок форс-мажорних обставин (стихійного лиха, пожежі і т.д.).

• При отриманні компенсації від компанії перевізника.

• Якщо виріб отримав механічні пошкодження у тому числі при складанні, монтажі, підключенні або ремонті меблів не представниками продавця

• При відсутності товарного чеку, що підтверджує факт придбання меблів у продавця;

• При разбухании деталей під впливом води або інших рідин;

• При порушенні правил експлуатації меблів

 

Правила експлуатації корпусних меблів для житлових приміщень

 

•Не рекомендується пересувати меблі в завантаженому стані, можливо після цього буде необхідно відрегулювати петлі дверей;

•Не слід надмірно навантажувати полички і ящики;

• Уникайте попадання на меблі води і прямих сонячних променів;

• Не використовуйте вироби під відкритим небом, вони не розраховані на це. Меблі не повинна стояти ближче 50см від нагрівальних приладів (електричних, газових плит, конвекторів та батарей і т.п.), Якщо ж необхідно встановити меблі біля джерела тепла, потрібно встановити між ним і тепловиділяючими приладами теплоізоляцію з метою запобігання відшарування декоративного покриття, відклеювання крайок, появи плям, деформацій і т.п. Періодично перевіряйте, чи не ослабли чи в ній сполуки на конфірмати і мініфіксах;

• Вироби слід експлуатувати в закритому приміщенні при вологості повітря не більше ніж 60%;

• Необхідно підтримувати чистоту вироби, очищати від пилу, а також плям, що виникли при використанні. Щоб меблі зберігала естетичний вигляд, очищення меблів потрібно проводити за допомогою спеціальних засобів по догляду за меблями - оновлюючі, поліруючі та чистячі засоби. При вологому прибиранні стежите, щоб вода не затримувалася на поверхнях меблів, особливо в місцях з'єднання, стиках і біля кромки. Протирайте вироби насухо щоб уникнути набухання деталей.

                                                                                                                                                                            

Повернення меблів:

Покупець має право протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не рахуючи дня покупки, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо не пошкоджена упаковка, фабричні ярлики, він не використовувався, не був у складанні (монтажі), збережено його товарний вид, споживчі властивості, мається товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

з моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;

підлягаючий поверненню товар не є новим, тобто був в складанні (монтажі), пошкоджена оригінальна упаковка, фабричні ярлики;

Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України і не утискають законних прав Покупця.

Фабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, які не впливають на їх основні функції призначення.

Безпечний платіж

з використанням SSL

Використання Visa / Mastercard / Paypal

Оплата liqpay