Фокус

Фокус меблі для ванної кімнати

Тумба Фокус 60 умивальник Руна / Лотос 60
Переваги тумби Фокус 60-01 перед конкурентами- класична технологія складання корпусів на шкантах;- висока якість використовуваних матеріалів і комплектуючих;- ідеальне поєднання ціни, якості та функціональності;- дно шухляди встановлено в паз;- фасади покриті 3 шарами грунту і пофарбовані;- фрезерування фасадів виробів, що надає неповторний стиль і обсяг;- варіативність компонування колекції тумб Фокус в 55 і 60 і 70 розмірах;- гарантія на всі вироби 3 роки.
Тумба Фокус 70
Тумбочка Фокус виконана в класичному стилі і білому кольорі, що дозволяє їй вписатися в будь-який інтер'єр. Фрезерований фасад тумби надає виробу елегантність і обсяг, тим самим, виділяє її із загальної сірої маси аналогів.Переваги тумби Фокус 70 перед конкурентами- класична технологія складання корпусів на шкантах;- висока якість використовуваних матеріалів і комплектуючих;- варіативність компонування тумби в 55 і 60 і 70 розмірах;- гарантія на всі вироби 3 роки.
Фокус П-28 шафа напольна
Фокус П-28 пенал напольний для ванної кімнати
Фокус П-28 пенал напольний для ванної Колекція Фокус виконана в класичному стилі і білому кольорі, що дозволяє їй вписатися в будь-який інтер'єр. Фрезеровані фасади надають виробам елегантність і обсяг, тим самим, виділяє її із загальної сірої маси аналогів.Переваги пенала Фокус П-28к перед конкурентами- класична технологія складання корпусів на шкантах;- висока якість використовуваних матеріалів і комплектуючих;- ідеальне поєднання ціни, якості та функціональності;- фасади покриті 3 шарами грунту і пофарбовані;- фрезерування фасадів виробів, що надає неповторний стиль і обсяг;- гарантія на всі вироби 3 роки.
СТ-50 шафа настінна
Шафа настінна СТ-50 і дзеркало з підсвічуванням
Полотно дзеркала: екологічно чисті, вологостійкі полотна товщиною 3 мм з амальгамою на основі срібла без мідної і ртутної складових з високою стійкістю до корозії бельгійської компанії "AGS Glass".Освітлення:  настінний шафа з дзеркалом комплектується врізними LED світильниками, провідного виробника в сфері новітніх освітлювальних технологій, підсвічуванням теплого спектру. Клас захисту IP-44. Купити шафу настінну у ванну кімнату з підсвічуванням LED.Гарантія 3 роки
СТ-70 шафа настінна
Шафа настінна СТ-70 і дзеркало з підсвічуванням
Полотно дзеркала: екологічно чисті, вологостійкі полотна товщиною 3 мм з амальгамою на основі срібла без мідної і ртутної складових з високою стійкістю до корозії бельгійської компанії "AGS Glass".Освітлення:  настінний шафа з дзеркалом комплектується врізними LED світильниками, провідного виробника в сфері новітніх освітлювальних технологій, підсвічуванням теплого спектру. Клас захисту IP-44.  Купити шафу настінну 70 см у ванну з підсвічуванням LED.Гарантія 3 роки