Палермо

Палермо - меблі для ванної кімнати

Дзеркало Палермо 70х80
Останні товари на складі
Дзеркало для ванної кімнати - Палермо 70х80
Ця дизайнерська колекція, виконана в стилі «арт-деко», має італійське «походження». Вологозахищене дзеркало з підсвічуванням для ванної кімнати. Купити дзеркало для ванної Палермо 70х80.
Дзеркало Палермо 100х75
Палермо 100х75 - дзеркало для ванної з підсвічуванням LEDЦя дизайнерська колекція, виконана в стилі «арт-деко», має італійське «походження». Дзеркала вологозахищені, відмінна підсвічування. Гарантія 36 місяців.Розміри (см): 100 Висота (см): 75 Глибина (см): 2
Тумба 80 см підвісна Палермо 80-U умивальник SU-80 білий
Тумба з раковиною Палермо 80
умивальник з тумбою 80 см комплект
насичений білий колір
приховані ручки
глибокий нижній ящик
покриття 1 шар ґрунту, 3 шари білої фарби ультрафіолетового затвердіння
вологостійкий корпус
гарантія 36 місяців
Тумба Палермо 80-U умивальник SU-80 Лате
Тумба з раковиною Палермо 80Купити тумбу Палермо 80 для ванної кімнати. Ця дизайнерська колекція, виконана в стилі «арт-деко», має італійське «походження». Плавні форми фасаду прекрасно поєднуються з м'якими лініями умивальника і чудово відтіняються строгим стилем ексклюзивних світильників і ніжок. Чудово виконані білі лакові поверхні фасадів ідеально гармоніюють з іншими предметами ванної кімнати. Нижній ящик призначений для великих предметів, верхній - має внутрішнє зонування, зручне для всіляких дрібниць.
Тумба Палермо 80-U сірий SU-80
Тумба з раковиною Палермо 80
Купити тумбу Палермо 80 для ванної кімнати. Ця дизайнерська колекція, виконана в стилі «арт-деко», має італійське «походження». Плавні форми фасаду прекрасно поєднуються з м'якими лініями умивальника і чудово відтіняються строгим стилем ексклюзивних світильників і ніжок. Чудово виконані білі лакові поверхні фасадів ідеально гармоніюють з іншими предметами ванної кімнати. Нижній ящик призначений для великих предметів, верхній - має внутрішнє зонування, зручне для всіляких дрібниць.
Тумба Палермо 70-U умивальник ID-70 білий
Тумба з умивальником Палермо 70
Купити тумбу Палермо 70 для ванної кімнати. Ця дизайнерська колекція, виконана в стилі «арт-деко», має італійське «походження». Плавні форми фасаду прекрасно поєднуються з м'якими лініями умивальника і чудово відтіняються строгим стилем ексклюзивних світильників і ніжок. Чудово виконані білі лакові поверхні фасадів ідеально гармоніюють з іншими предметами ванної кімнати. Нижній ящик призначений для великих предметів, верхній - має внутрішнє зонування, зручне для дрібниць.
Тумба 100 см Палермо 100-U умивальник ID-100 меблі у ванну
Розпродано
Тумба у ванну Палермо 100 (комплект з раковиною)
Ця дизайнерська колекція, виконана в стилі "арт-деко", має італійське "походження". Плавні форми фасаду тумби, білий умивальник санфаянс id 100 Creavit (Туреччина). Добре виконані білі лакові поверхні фасадів ідеально гармонують з іншими предметами ванної кімнати. Нижня скринька призначена для великих предметів, верхня — має внутрішнє зонування, зручне для всіляких дрібниць.
Переваги тумби з умивальником Палермо 100 перед конкурентами– класична технологія збирання корпусів на шкантах;- Висока якість матеріалів і комплектуючих;- ідеальне поєднання ціни, якості та функціональності;- Дно висувної ящика встановлено в паз;- Унікальний дизайн фасадів - без ручок;- глибокі та зручні ящики тумби;- Гарантія на всі вироби 3 роки.