Тетріс

Тетріс меблі для ванної кімнати.

-25%
Шафа навісна Тетріс Ш-60
Шафа підвісна для ванної кімнати - Тетріс Ш-60Колекція «Тетріс» - це безкомпромісне поєднання стильного дизайну з прекрасною функціональністю. Використовувані елементи декору на фасаді замість ручок надають особливий затишок виробам цієї серії. Шафка комплектується однією полицею. Купити шафи для ванної 60 см.
2 970,00 ₴
3 960,00 ₴
-25%
Тумба з умивальником Тетріс 55
Тетріс 55 - умивальник з тумбою 55 см
Колекція «Тетріс» - це безкомпромісне поєднання стильного дизайну з прекрасною функціональністю. Використовувані елементи декору на фасаді замість ручок надають особливий затишок виробам цієї серії. Купити тумбу для ванної кімнати 55 см.переваги тумби Тетрис 55 перед конкурентами- класична технологія збірки корпусів на шкантах;- оригінальний європейський дизайн;- гарантія на всі вироби 3 роки.
38 910,00 ₴
51 880,00 ₴
Тетріс 60 тумба з умивальником
Колекція «Тетріс» - це безкомпромісне поєднання стильного дизайну з прекрасною функціональністю. Використовувані елементи декору на фасаді замість ручок надають особливий затишок виробам цієї серії. Купити тумбу для ванної кімнати 60 см.
-25%
Тумбочка Тетріс Т-60
Колекція «Тетріс» - це безкомпромісне поєднання стильного дизайну з прекрасною функціональністю. Використовувані елементи декору на фасаді замість ручок надають особливий затишок виробам цієї серії.
4 029,75 ₴
5 373,00 ₴
-25%
Пенал Тетріс П-33к
Пенал напольний П-33К Тетріс (з кошиком для білизни)Колекція «Тетріс» - це безкомпромісне поєднання стильного дизайну з прекрасною функціональністю. Використовувані елементи декору на фасаді замість ручок надають особливий затишок виробам цієї серії.Переваги:- класична технологія збірки корпусів на шкантах;- висока якість використовуваних матеріалів і комплектуючих;- ідеальне поєднання ціни, якості та функціональності;- оригінальний європейський дизайн;- гарантія 3 рокиКупити пенал для ванної кімнати на ніжках Тетріс П-33к.
5 268,75 ₴
7 025,00 ₴
-25%
Тумба Тетріс 50 умивальник Церсаніт
Комплект Тетріс 50 - тумбочка з умивальником для ванної кімнати від фабрики Мойдодир. Тумбочка Tetris 50 - безкомпромісне поєднання стильного дизайну з прекрасною функціональністю. Використовувані елементи декору на фасаді замість ручок надають особливий затишок виробам цієї серії.
3 275,25 ₴
4 367,00 ₴
СТ-50 шафа настінна
Шафа настінна СТ-50 і дзеркало з підсвічуванням
Полотно дзеркала: екологічно чисті, вологостійкі полотна товщиною 3 мм з амальгамою на основі срібла без мідної і ртутної складових з високою стійкістю до корозії бельгійської компанії "AGS Glass".Освітлення:  настінний шафа з дзеркалом комплектується врізними LED світильниками, провідного виробника в сфері новітніх освітлювальних технологій, підсвічуванням теплого спектру. Клас захисту IP-44. Купити шафу настінну у ванну кімнату з підсвічуванням LED.Гарантія 3 роки
СТ-70 шафа настінна
Шафа настінна СТ-70 і дзеркало з підсвічуванням
Полотно дзеркала: екологічно чисті, вологостійкі полотна товщиною 3 мм з амальгамою на основі срібла без мідної і ртутної складових з високою стійкістю до корозії бельгійської компанії "AGS Glass".Освітлення:  настінний шафа з дзеркалом комплектується врізними LED світильниками, провідного виробника в сфері новітніх освітлювальних технологій, підсвічуванням теплого спектру. Клас захисту IP-44.  Купити шафу настінну 70 см у ванну з підсвічуванням LED.Гарантія 3 роки
-25%
Тумба з умивальником Тетрис 65 и Omega 65
Комплект Тетріс 65 - тумба з фаянсової раковиною. Вона є вологостійка, для ванної кімнати від фабрики Мойдодир. Тумбочка Tetris 65 це вдале поєднання стильного дизайну а також прекрасна функціональність. Використовувані елементи декору на фасаді замість ручок надають особливий затишок виробам цієї серії. Так само зручне зонування. Важливим плюсом для використання є - доводчики м'якого закриття дверей.
4 731,75 ₴
6 309,00 ₴